Hizmetlerimiz

Masa Çiçekleri

İlkbahar

Güzel buketler ve klasik masa ortası süslemeleri ile bahar çiçekleri düğünlere büyüleyici bir hava katar. Taze ve pastel tonlardaki çiçekler bahar düğünlerinin temalarını da kendiliğinden belirler. Taze nergisleri, şakayıkları, narin zambakları, frezyaları ve romantik düğün çiçeklerini kullanabilirsiniz. Ayrıca rengârenk laleleri de göz ardı etmeyin. Çarpıcı bir vurgu için her renk laleyi bir arada kullanabilirsiniz.

Yaz

Yaz düğünlerinin çoğunda gül kullanılır ancak birbirinden güzel birçok farklı çiçek olduğunu unutmayın. Manolya, lavanta, zambak, krizantem, karanfil ve günebakanlar da çok keyifli sunumlar yaratmanızı sağlayacaklardır. Ancak çiçeklerin hemen solmaması için çiçekçiyle görüşüp yardım alabilirsiniz.

Sonbahar

Yumuşak ve sıcak renkler sonbaharın görüntüsünü yansıtır. Turuncular, koyu sarılar ve pembeler bu mevsimin öne çıkan çiçekleridir. Çarpıcı kasımpatılar, zarif hezaren çiçekleri ve büyüleyici orkideler ile düğününüzü donatabilir ve zengin, sıcak bir görünüm elde edebilirsiniz.

Kış

Kışın çiçek çeşitliliği bakımından daha az seçeneğiniz olsa da, mevsim çiçeklerinin her biri gerçekten harikadır. İhtişamlı kamelyalar, kokulu sümbüller, hassas süsenler ve kardelenler ile tam anlamıyla romantik bir kış görünümü elde edebilirsiniz.

İletişime Geçin
“Size nasıl yardımcı olabilirim?” Online