Değerli Müşterimiz,

Öncelikle İstanbul Davet Organizasyon’a olan ilginiz için çok teşekkür ederiz. İstanbul Davet Organizasyon ailesi olarak tüm ürünlerimizi en yüksek hizmet standartlarında ulaştırmak için çabalamaktayız. Alışverişinizin daha da güvenli ve keyifli olması adına siparişlerinizin teslimatlarına ait merak edebileceğiniz tüm detayları aşağıda bulabilirsiniz.

– Siparişleriniz, bankanız tarafından ödeme onayı alınmasının ardından en geç 7 iş günü içerisinde özel paketinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat adresinizin uzaklığına göre kargo şirketi tarafından siparişin kargoya verilmesi ardından 1-3 gün içerisinde sizlere ulaştırılacaktır.

– Bayram ve tatil günlerinde sipariş teslimatı tarafımızdan yapılamamaktadır.

– Kişiye özel konsept dekorasyon ürünleri ve Çiçek siparişleriniz için teslim süreleri mevsimsel olarak farklılık gösterebilmektedir. Acil siparişlerinizde Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçmenizi rica ederiz.

– Siparişlerinizin teslimatında tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması durumunda üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir.

– Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili sizlere bir e-posta yollanacak ve ürünün tekrar stoğa giriş tarihi tarafınıza bildirilecektir. Bu sebeple üyelik bilgilerinizdeki iletişim bilgilerinin doğru ve eksiksiz olması çok önemlidir.

www.istanbuldavet.com aynı zamanda bir on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok üyemize alışveriş yapma imkanı tanır. Çok nadiren de olsa tüketicilerin aynı ürünü aynı anda olması halinde stok problemleri yaşanabilmektedir. Böyle bir durum olması durumunda ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en fazla 30 (otuz) gün yeni ürün bekleme süresi bulunmaktadır. Ürününüz bu tarihler arasında size teslim edilemezse ödemeniz şipariş tarihinden itibaren 30 işgünü içersinden tarafınıza iade edilecektir.

İlginiz için tekrar teşekkür ederiz.

“Size nasıl yardımcı olabilirim?” Online