WEDDING TREND 2020

Bir düğün planlarken ve düğün konseptini seçerken verilecek birçok karar var bunlardan biride Renkler.

Dünyadaki tüm renkleri bir araya toplayan Pantone Renk Enstitüsü 2000 yılından bu yana, yapılan trend tahmin araştırmalarına göre karar vererek yılın rengini seçiyor. her yıl Aralık ayında duyurulan renk, “o anda küresel kültürümüze yer alan şey”e bağlı olarak seçiliyor.

Amerikan renk şirketi Pantone, 2020’nin rengi olarak “Classic Blue” klasik mavi olarak açıkladı.

Mavi renkle aranız nasıl? Umarız seviyorsunuzdur. Çünkü 2020  dünyada ve ülkemizde çok fazla “mavi” ve tonlarının yoğun bir şekilde kullanıldığı bir yıl olacak; Sakinliği, Güvenilirliği ve bağ kurmayı temsil eden bu renk, sadeliği ve zarafetiyle de zamansız bir şıklık vadediyor.”

Mavi düğün konseptini nasıl ve hangi mekanlarda uygulayabileceğimize dair aklınızda soru işaretleri olabilir. Ya da mavinin tonları arasında geçişli bir renk paleti yapmak istiyorsunuz ancak hangi tonları nasıl kullanacağınıza karar veremiyor olabilirsiniz. Sen de bu rengi düğününde kullanmak istersen damatlıktan, nedime kıyafetlerine, davetiyeden, karşılama panosuna şamdanlardan kadehlere, masa örtülerinden masa çiçeklerine,  gelin buketinden mumlara varıncaya kadar renk armonilerin den kombin malzemeler seçebilir . Mavi ve tonlarında yapacağın organizasyon için renk paleti seçiminde düğün planlama uzmanlarımızdan tasarım desteği alabilirsin

Özellikle kır düğünü organizasyonu planlayan çiftlerin bu renk paletini kullanmalarını öneriyoruz

blank

Add Comment

“Size nasıl yardımcı olabilirim?” Online