Hizmetlerimiz

Plaj Düğünü Organizasyon

PLAJ DÜĞÜN ORGANİZASYON “Beach Wedding Organizations”

Yaz sezonunda tercih edilen “beach wedding” konsepti  Ekolojik yaşama ilgi duyan, çevre sorunlarına duyarlı, doğanın dengesini gözeten, barış yanlısı çiftler için harika bir seçim.

Her gelin adayının düşlerindeki düğünün hayalleri arasında bir çoğunun mutlaka gözünün önünde masmavi bir deniz kenarında, müthiş bir kumsalda, üzerinde gelinlik damat ile el ele tutuşmuş, ellerinde ayakkabıları ile çıplak ayakla yürüdükleri an  gelir.

Eğer siz bu hayali gerçekleştirmek istiyorsanız hayallerinizdeki plaj düğünü nü yapmak artık çok kolay.

Yaz sezonunda ülkemizin üç bir yanı mükemmel kumsalı masmavi denizi ve harika doğa manzarası ile çevrilmiş ada, deniz kenarı restoran ve oteller ile plaj işletmeleriyle dolu. Siz Mekânı belirleyin biz A-Z’ye tüm hizmetleri size bir çatı altında sunalım

Plaj Konsepti Düğün Organizasyon’larında konsepte uygun özel davetiye tasarımları, Davetlilerinizin Plaj Alanına Transferi, Plaj Alanı Işıklandırma Jeneratör Hizmeti, Masa ve Sandalye Kiralama Hizmeti, Masa Örtüleri sandalye süsleme hizmeti, Giriş yolları, kumsal üzerine sahne dans pisti kurulumu, İskeleye Gelin damat Masası kurulumu, Ses ve Işık sistemi ile Dj ve Canlı Müzik orkestra temini yanında İsteğinize uygun kokteyl catering hizmeti ve Servis Personeli ile servis ekipmanları temini yapmaktayız.

Deniz ve kumsalın konsepte uygun obje ve çiçeklerle, dilediğiniz renk ve tonların hakim olacağı şekilde süsleyerek; Düşlerinizdeki Plaj Düğününü gerçeğe dönüştürelim.

İletişime Geçin