Düğün Organizasyon Paketi blank

İstanbul Davet Organizasyon olarak tamda isteğiniz gibi ilk andan itibaren her detayı ile organizasyonu ele alıyor ve süreci sizler için baştan sona yürütüyoruz. Sizleri bu yoğun işlerle uğraştırmıyor; Hayallerinizi yaşatmak adına Düşlediğiniz her şeyi gerçekleştiriyoruz!

Mükemmel Düğün Mekânı bulmaktan, bütçenize uygun muhteşem bir Düğün Organizasyonuna kadar düğününüzün her detayına ilk andan itibaren ele alıyor ve süreci sizler için başından sonuna kadar yürütüyoruz.  Bu özel gününüzün mükemmel olacağından emin olabilirsiniz. Düğün Koordinatörümüz Düğün Organizasyonu sürecinde size ve misafirlerinize rehberlik edecek Düğün öncesi ve  Düğün gününü baştan sona sizlerle koordineli bir şekilde planlandığı gibi denetleyecektir.

Yurt Dışı ve Şehir Dışından gelecek misafirlerinizin hava alanında Karşılanarak VİP araçlarımızla konaklayacakları otellerine yerleştiriyoruz.

Etkinlik Günü;

  • Yönlendirme Tabelası, Karşılama masası, Kokteyl Masaları, Davetli Masa ve Sandalyeleri, Giriş Yolları, Nikah Masası gibi düğün tören alanını plana göre hazırlıyoruz.
  • Düğün Dekorasyon Malzemeleri (Supla, Çiçek, Şamdan, Mumluk, Masa Numaraları, İsim Kartları, Menü Kartları Vb.) ile hediyelikleri yerleştiriyoruz.
  • Ses Sistemi, Işık Sistemi, Dans Pisti kurulumunu yapıyor, tören öncesi sound check ediyoruz.
  • Servis Ekipmanları (Servis Tabakları, Bardak, Çatal Kaşık, Ekmeklik. Peçetelik, Baharat Seti, Yağdanlık Vb.) stup atılmasını yardımcı oluyor denetliyoruz.
  • Yabancı Misafirlerinizin kaldıkları otelden tören alanına transferlerini sağlıyoruz.
  • Düğün resepsiyon alanına planlandığı gibi davetlilerinizi güler yüzlü Hosteslerimiz ve trio ekibimizle karşılıyor ve masalarına yerleştiriyoruz.
  • Fotoğraf, Kamera ve Görüntü Sistemleri Mekânın dekore edilmiş resimlerini alıyoruz.
  • Fotoğrafçı, Kameraman, DJ veya Orkestra ile çiftin tören alanına çıkışından itibaren tüm geceyi koordine ediyoruz.
  • Çiftlerimizin Tören Alanı Giriş Müziklerinden, İlk Dansları, Nikah Merasimi, Hediyelerin toplanması, Pasta Kesimi, Müzik Eğlence ve After Partiyi ve planlanan bitiş saatine kadar tüm geceyi koordine ediyoruz.

Organizasyon şirketi arayan çiftlerimiz, İstanbul Davet Organizasyon firmamız ile iletişime geçerek fiyat teklifi alabilir, akıllarına takılan her soru için bize info@istanbuldavet.com  e-posta yoluyla ulaşabilir aşağıdaki  linki tıklayarak form doldurabilirsiniz. Yaklaşan etkinliğiniz hakkında sizlerle tanışmak ve iletişim kurmaktan memnuniyet duyarız…

İletişime Geçin
“Size nasıl yardımcı olabilirim?” Online