Düğün Tasarım Paketiblank

Her şeyin kusursuz olmasını istiyorsunuz; düğün gününüz yaklaşıyor hazırlıklar gözünüzü korkuyor hiç endişelenmeyin! Siz bu çok özel günlerinizin tadını çıkarın, alanında uzman ve zevk sahibi profesyonel ekibimizle size her detayı kusursuz olarak tasarlıyor, sizi mutlu edecek şekilde profesyonel ve kaliteli bir hizmet sunuyoruz

“Bir renk, bir çiçek ya da sizi anlatan bir işaret. Ya da bize sadece hayalinizi anlatın; biz sizin için 20 yıllık deneyim ve işinde uzman profesyonel ekibimizle hayalinizdeki düğün konseptini tasarlayarak düşlerinizi gerçeğe dönüştürelim.”

 Hayalini ettiniz düğün konseptinin kusursuz olmasını için öncelikle bir toplantı planlayarak sizlerin fikirlerini dinliyoruz, İstemiş olduğunuz düğün konseptine göre toplantı notlarımızı alarak çalışmalarımıza başlıyoruz. Tasarımcılarımız tarafından Davetiye, İsim Kartları, Menü Kartları, Karşılama Panosu özenle hazırlanarak her adımında sizleri kötü sürprizle karşılaşmamak adına bilgilendiriyor ve baskı onayını alıyoruz.

İstanbul Davet Organizasyon olarak tüm plana her zaman sadık kalıyor ve sizlerin en mutlu anını sorunsuz geçirmenizi sağlıyoruz. Düğün Konseptinize uygun sevdiklerinize bir anı, her baktıklarında sizi ve harika düğün gününüzü hatırlayacakları hediyelikler vermek isterseniz, çeşit çeşit Nikah Şekeri hediyelik seçenekleri ile konsepte uygun Düğün Pastası, Gelin Buketi, Damat yaka çiçeği,  Nedime Bileklikleri hizmetimizde bulunuyor.

Bu Düğün Tasarım paketi, düğün planlama sürecini seven ve çoğu ayrıntıyla ilgilenen çiftlerimiz için tasarlanmıştır! İstanbul Davet Organizasyon firmamız ile iletişime geçerek fiyat teklifi alabilir, akıllarına takılan her soru için bize info@istanbuldavet.com  e-posta yoluyla ulaşabilir aşağıdaki linki tıklayarak form doldurabilirsiniz.

Yaklaşan etkinliğiniz hakkında sizlerle tanışmak ve iletişim kurmaktan memnuniyet duyarız…

İletişime Geçin
“Size nasıl yardımcı olabilirim?” Online