Hakkımızda

İstanbul Davet Organizasyonblank

Biz…

Müşterilerimizin zevkleri ve hayalleri ile duygu ve düşünceleri paylaşan, Düşleri doğrultusunda organizasyonlar düzenleyen, Sanat ve Modayla ilgili, estetik görüşe sahip, düşüncelerini başkalarına açık bir biçimde anlatabilen, yaratıcı, hayal gücü zengin, estetiğe önem veren, cisimlerin birbirine göre değişik durumlarını zihninde canlandırabilen, tasarladıklarını görsel sunumla ifade edebilen, dikkatini yoğunlaştırabilen ve ayrıntıları görebilen renk algısı yüksek, göz ve ellerini eş güdümle kullanabilen, insanlarla iyi iletişim kuran, sevecen, hoşgörülü, sabırlı, müşterilerin ihtiyaçlarına ve bütçelerine yönelik çözümler sunan kendini sürekli geliştiren profesyonel bir ekibiz.

İşimiz

Karmaşayı durdurmak, Alışkanlıkları gözlemlemek, Gereksiz olanları elimine etmek, Fonksiyonel bir sistem oluşturmak, Zamanı yönetmek, Düzeni sağlamak ,Bir ürünün tamamının veya bir parçasının Çizgi, Şekil, Renk, Biçim, Doku, Malzemenin esnekliği veya Süslemesi gibi insan duyuları ile algılanabilen çeşitli unsur ve özelliklerin oluşturduğu organizasyon’dur.

Şirketimiz

2000 Yılında Ali ORAL tarafından kurulan Wedding Professional İstanbul Davet Organizasyon‘dur. uluslar arası Profesyonel Düğün Planlayıcılar Derneğine üye, Türkiye de Profesyonel “Evlilik Planlayıcısı” kavramının öncüsü, ISO 9001:2008 Hizmet Kalite Belgesine Sahip  “Düşleyin Gerçekleştirelim” Büyük işler Büyük Düşünceyle Başlar…! Sloganı ile hizmet vermektedir.

Vizyonumuz

İstanbul Davet Organizasyon olarak 2000 yılından günümüze Organizasyon hizmet sektöründe genç ve dinamik kadrosu ile sürekli gelişen ve öğrenen organizasyon yapısı içerisinde; yenilikçi çözümler üreten, yaratıcı ekip ruhunu, takım çalışmasıyla bütünleştiren, farkı fark yaratarak gösteren hizmet anlayışı ile yaptığı işlerin ekip olarak haklı gururunu yaşayan , yeniliklerin takipçisi değil, yeniliklerin öncüsü olmuş ve olmaya devam edeceğiz.

Bizler Organizasyonlarını gerçekleştirdiğimiz kişisel ve kurumsal firmaları müşterimiz değil, takım ruhunun parçası olarak görmekteyiz. Her türlü Kişisel ve Kurumsal etkinlik ve organizasyonlarınızı üstün hizmet kalitemiz, uzman personelimiz ve ekipmanlarımızla doğru ve etkin iletişim yöntemlerini kullanarak  A dan Z ye tüm hizmetleri bir çatı altında sunarak, ürün veya hizmetin, ihtiyaç duyulan her noktada yayılımını temin ederek çözümler sunmaktayız.

Çözümlerimiz sayesinde; İşletmelerin en az maliyetle ve en kısa sürede, başarılı bir biçimde değişimi bizimle yaşamalarını sağlamaktayız. Kararlıyız, çünkü yaptığımız işin bilincindeyiz. Modern, profesyonel, şeffaf kurumsal alt yapımız ile  Etkinlik yönetimi ve organizasyon sektöründe lider olmayı kendimize hedef edinmiş bulunmaktayız.

Misyonumuz
 • Yenilikte ve yaratıcılıkta önder olmak.
 • Toplum ve Müşteri Odaklılık.
 • Müşteri memnuniyetini en üst seviyelere çıkarmak ve beklentilerinin üzerinde hizmet sunmak.
 • Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, beklediklerinden daha az maliyet ve kaliteli hizmet ile sağlamak.
 • Topluma, doğal çevreye duyarlılık ve insanlığa yararlı olmak için azami çaba göstermek.
 • En büyük önemi insan beynine vermek ve sürekli insana yatırım yapmak.
 • Etkin ekip çalışmasına inanmak.
 • Çalışmalarımızı yaratıcı ve üretken kılan istek enerjisine inanmak ve bunu sağlamak.
 • İhtiyaçları doğru değerlendirerek, Ekip çalışması ile en az maliyetle ve en kısa sürede, başarılı bir biçimde değişimi bizimle yaşamalarını sağlamak.
 • Doğru yerde, doğru zamanda ve doğru insanlarla işbirliği içersinde olmak ve koşullara uygun çözümler üretmek .
 • Daha geniş alanlara yayılarak bütün tüketici gruplarına ulaşmak.
 • Yurt içinde lider, Yurd dışında aranan firmalar arasında olmak.

Değerlerimiz

Çözüm Ortaklığı, Daha İyiye ulaşım, Öğrenme, Alçak gönüllülük, Kaliteye odaklılık, Etkin zaman yönetimi. Müşteri memnuniyeti

Dürüstlük, Birliktelik, Sorumluluk. İnanç, Sır Tutma. Öncülük, Liderlik. Şeffaflık, Verimlilik, Güvenirlik

Değişime ve gelişime açık olmak, Uzmanlık, İşin ehli olmak. İşin gereklerini iyi bilmek, kültürel birikimden yararlanmak.

Dayanışma Paylaşım, Ben değil biz yaklaşımı, iyi günde kötü günde bir arada olmak.

Emeği, zamanı, kaynakları akılcı ve verimli kullanarak yüksek katma değer üretmek

En önemli sermayemizin insan kaynağı olduğunu vurgulamak

Hayalinizdeki Düğünü Planlıyor ve Tasarlıyoruzblank

Sektörde 20 Yıllık deneyimimiz ile hayal ettiğiniz her şeyi gerçekleştirmek ve gecenizi taçlandırmak için sabırsızlanıyoruz.  Wedding Professional İstanbul Davet Organizasyon markamızın imzası ile 2000 yılından bugüne tasarlayıp düzenlediğimiz binlerce davette olduğu gibi sizin gecenizde de görsel olarak kusursuz bir atmosfer yaratıyor, bunun için hayal gücünün sınırsızlığından, moda ve estetik algımızdan yararlanıyoruz.

Düğün mekanınıza adım attığınız anda büyüleneceğiniz bir atmosfer yaratmak konusunda son derece iddialıyız! Düğün Davet ve organizasyonlarınızı kusursuz kılmak, tasarım ve organizasyon ekibimizle yalnızca görsel olarak değil her anlamda kaliteli bir davete ev sahipliği yapmak için hazır olun

blank

Ali ORAL

Wedding Planner

İşinde Uzman Profesyonel Ekibimiz

ekip
Ali ORAL
Ali ORAL
Wedding Planner
Nevnihal ÖZÇELİK
Nevnihal ÖZÇELİK
Wedding Designer
Alperen Berkay ORAL
Alperen Berkay ORAL
Wedding Event Management
Celal KENÇ
Celal KENÇ
Wedding Photographer
ArSer Orkestrası
ArSer Orkestrası
Wedding Orchestra
“Size nasıl yardımcı olabilirim?” Online