blank

Ali ORAL

1968 Sinop doğumludur. 2000 Yılından bugüne Etkinlik Planlama ve Profesyonel Düğün planlayıcısı olarak sektörde hizmet vermektedir. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi Lisans eğitimi, Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Odası (İSMMMO)üyeliği, Merkezi Amerika’da bulunan Uluslar Arası Suistimal İnceleme Uzmanları Derneği (ACFE Türkiye) üyeliği, SİYAD Sinop İli ve İlçeleri Kültür Yardımlaşma Derneği üyeliği bulunmaktadır.

Biz müşterilerimizin zevkleri ve hayalleri ile duygu ve düşünceleri paylaşan, Düşleri doğrultusunda organizasyonlar düzenleyen, Sanat ve Modayla ilgili, estetik görüşe sahip, yaratıcı, hayal gücü zengin, tasarladıklarını görsel sunumla ifade edebilen, ayrıntıları görebilen, renk algısı yüksek, göz ve ellerini eş güdümle kullanabilen, insanlarla iyi iletişim kuran, sevecen, hoşgörülü, sabırlı, müşterilerin ihtiyaçlarına ve bütçelerine yönelik çözümler sunan kendini sürekli geliştiren gerçekleştirdiğimiz binlerce işlerin ekip olarak haklı gururunu yaşayan, “Yeniliklerin takipçisi değil, yeniliklerin öncüsü olmuş” ve olmaya devam edecek profesyonel bir ekibiz. Genç ve dinamik kadromuz ile sürekli gelişen ve öğrenen organizasyon yapısı içerisinde yenilikçi çözümler üreten, yaratıcı ekip ruhunu, takım çalışmasıyla bütünleştiren, farkı fark yaratarak gösteren, bütçenize uygun ihtiyaçlarınızı yönelik çözümler sunan, kaliteden asla ödün vermeyen “İstanbul Davet Organizasyon” ayrıcalıklarını yaşamaya hazır olun!

Organizasyon Firmamız merkezi Amerika’da bulunan Uluslar Arası Profesyonel Düğün Planlayıcılar Derneği (AFWPİ); Etkinlik Planlayıcılar Derneği (EPA) üyesi ve ISO 9001:2008 hizmet kalite belgesine sahiptir.

telefon: +90 532 592 1091

“Size nasıl yardımcı olabilirim?” Online