Kurumsal

Açılış Organizasyonublank

İstanbul Davet  Organizasyon olarak her türlü açılış kutlamalarınızda A-Z ye tüm hizmetleri tek çatı altında müşterilerimize sunmaktayız. Açılış organizasyonlarınızda sizlere her türlü karmaşadan uzak  Açılış davetiyenizin hazırlanmasından, LCW takibine, Bina Cephe Balon Bayrak süslemesinden ses ve ışık sistemi kurulumuna kokteyl alanı ile servis ekipmanları ve ikramların hazırlanıp leziz bir şekilde davetlerinize sunumuna varıncaya kadar tüm detaylarla ayrı ayrı ilgileniyoruz. Size sadece davetlilerinizin  sıcak samimi bir ortamda karşılayıp ağırlamanın keyfini çıkarmak kalıyor.

  • Balon – Bayrak ve Tela Süsleme

İş yerinizin açılışında kurumsal logo renklerinize göre balon bayrak ve tela  süslemeleri ile dikkat çekmesini sağlıyoruz.

  • Kurdele Tepsi ve Makaslar

Kurumsal renklerde çiçeklerle süslenmiş gümüş tepsi içeresinde istediğiniz adette makas temin ediyoruz.

  • Ses Sistemi – DJ

Açılış Konuşması , Duası ve çevreye müzik yayını için profesyonel ses sistemi kurulumu ile Dj temini yanısıra talebiniz doğrultusunda  davul, zurna ile geleneksel kültürümüze uygun  halk oyunları ekibi temin ediyoruz. Belediye vb gibi kurumlardan gerekli yasal izinleri almanız gerekmektedir.

  • Catering Hizmeti

Profesyonel ve eğitimli ekibimiz ile ilerleyen teknolojinin ürünü olan ekipmanlarda kullanarak;  size özel menü seçenekleri ile ürünleri lezzetli bir şeklide hazırlamanın yanında, Müşterilerimizin Kurumsal Kimliklerini ön plana çıkartarak estetik bir sunumla ikram edilmesi gerektiğine inanıyoruz.

Unutulmaz davetleri hazırlamak için, ulusal ve yöresel ürün zenginliği, aşçılarımızın Türk ve Dünya Mutfağından şeçtiği yemeklerle bütünleşir. Sizlerin arzuları ve zevkleri unutulmadan en ileri yöntemler ve teknikler kullanılarak hazırlanır, yemeklerin görsel ve lezzet zenginliğini mükemmel bir sunumla bütünleştirip, her bir ikramı kendi içinde bir şölene dönüştürüyoruz. Güzelliği, yaratıcılığı, renk kombinasyonlarının çeşitliliğini, dünya mutfaklarının farklı lezzetleri ile birleştirip misafirlerinizin beğenisine sunuyoruz?

Her yerde her koşulda siz değerli müşterilerimize Gıda Mühendisleri denetiminde, Avrupa standartlarına uygun olarak kendi  mutfağımızda ürünlerimiz hazırlanmakta  olup Müşteri isteklerine ve kalite standartlarına uygun, Hijyenik şartlarda,  istenilen zamanda, Kaliteli servis anlayışıyla, sürekli iyileştirme faaliyetleri ile maliyetleri düşürerek, müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktayız.

  • Panayır Yiyecekleri

Geleneksel kostümler giymiş sokak satıcıların eşliğinde Osmanlı macunu, pamuk şeker, patlamış mısır ve Maraş dondurması gibi ikramlarda bulunmaktadırlar..

  • Palyaçolar ve Animatörler

Özellikle çocuklara yönelik bir iş ile uğraşıyorsanız palyaçolar veya kostümlü karakterler açılış organizasyonunda mutlaka olmazsa olmazıdır. Animatörler çocukları ve davetlileri eğlendirerek açılışa renk katacaklardır.

İletişime Geçin
“Size nasıl yardımcı olabilirim?” Online