Kır Düğünü Organizasyonblank

Doğa ile baş başa şehrin keşmekeşinden uzakta İstanbul’un yeşil bölgelerinden birinde mutlu bir geleceğe ‘’Evet!’’ diyeceğiniz ve sevdiklerinizle birlikte gönlünüzce eğlenebileceğiniz bir Kır düğünü hayaliniz varsa gelin “Düşlerinizi gerçeğe dönüştürelim.”

İstanbul Davet Organizasyon Olarak 20 yıllık tecrübemiz işinde uzman profesyonel kadromuzla  çiftlerin öncelikli  tercihi kır düğünü organizasyonlarında birbirinden özel; kır düğünü konseptlerimizle; “Siz ve davetlilerinizin hiç unutmayacakları uzun yıllar sizinle birlikte anılacak bir düğün” töreni hazırlıyoruz.

İster aile arasında küçük samimi bir davet; ister kalabalık bir davetli grubunu ağırlayacaksınız. Kır Bahçenizi dilediğiniz renk ve konseptte hazırlayarak hayal ettiğiniz mekân görünümünü alıyoruz. Süsleme ve konsept konusunda size birçok alternatif sunduğumuzu da rahatlıkla söyleyebiliriz.

Nasıl bir kır düğünü hayal ettiğinizi, beklentilerinizi ve belirlediğiniz bütçeye göre kaliteden ödün vermeden profesyonel ekibimizle; “Gelin o değerli günü en güzel şekilde, birlikte organize edelim!”

Size özel tasarladığımız kır düğün konsepti ile göz kamaştıran bir şıklık yaratıyor, kendinizi prenses gibi hissedeceğiniz düğün töreni için çevre süslemeleri, karşılama masası, gazebo, gelin yolu ve ziyafet masalarını stilize ediyoruz. Şıklığı çok konuşulacak bu gecede konuklarınızı da en iyi şekilde ağırlıyor ihtiyaçlarınıza yönelik Masa sandelye kiralama , fotoğraf ve drone çekimleri, Kamera ve led ekran kurulumu, ses ve ışık-truss  sahne sistemleri ile dj ve orkestra temini  gibi A-Z ye tüm hizmetleri hizmetleri tek çatı altında sunuyoruz.

“Bilmelisiniz ki; bu gecenin yalnızca planlayıcısı olmuyor, Muazzam bir gecenin kurucusu olduğumuz kadar, düzen sağlayıcısı, zaman ve organizasyon yöneticisi de oluyoruz”

Şirketimiz merkezi Amerika’da bulunan Uluslar Arası Profesyonel Düğün Planlayıcılar Derneği (AFWPİ)  ve Uluslar Arası Etkinlik Planlayıcılar Derneği (EPA) üyesi  olup ayrıca ISO 9001:2008 Hizmet Kalite Belgesi’ne sahiptir.

İstanbul Davet Organizasyon ayrıcalıklarını yaşamaya hazır olun!

Yapmanız gereken tek şey Profesyonel ekibimizle tanışmak; her türlü soru görüş ve önerileriniz için bize sayfanın alt kısmında yer alan iletişim formunu doldurarak veya online WhatsApp’tan canlı destek hizmeti alabilirsiniz…

İletişime Geçin
“Size nasıl yardımcı olabilirim?” Online