Düğün Organizasyonblank

Biz, 20 yıllık tecrübemiz ile çiftlerimizin; en özel, en mutlu, en heyecanlı,  en unutulmaz dakikalarını her türlü karmaşadan uzak profesyonel kadromuz ile yalnız bırakmıyor;

“Uzun yıllar sizinle birlikte anılacak, Sürprizlerle dolu muhteşem bir şölene davet ediyoruz.”

Müşterilerimizin bütçelerine uygun, hayal ettikleri düğün konseptini planlamak için yaratıcı ve deneyimli ekibimizle birlikte;

“En mutlu günlerinizi, tam da hayal ettiğiniz gibi, masal tadında bir davetle taçlandırmak için işimizi tutkuyla yapıyoruz.”

Müşteri memnuniyeti konusundaki tavizsiz duruşumuz ve en özel gününüzün asla hata kaldırmayacağı bilinci ile tüm detayları büyük bir titizlik ve ciddiyetle planlıyor, sürekli yenilenen ekipmanlarımız ile siz değerli müşterilerimizin bütçelerine ve ihtiyaçlarına yönelik en uygun çözümleri kalite ve şıklıktan taviz vermeden sunuyoruz.

“İstanbul Davet Organizasyon” markamızın imzası ile tasarladığımız binlerce davette olduğu gibi;

Sizin düğün gecenizde de bir masalı hayata geçiriyoruz”

Düğün Organizasyon’larınızda görsel olarak kusursuz bir atmosfer yaratıyor, bunun için hayal gücümüzün sınırsızlığından, moda ve estetik algımızdan yararlanıyoruz. Düğün mekanınıza adım attığınız anda büyüleneceğiniz bir atmosfer yaratmak konusunda son derece iddialıyız.!

İşinde uzman, İletişim yetenekleri kuvvetli ekibimizle birlikte planladığımız görüşmelerde sizi tanımak hayalini ettiğiniz Düğün konsepti’ni anlamak, davet hazırlıklarımızın ilk adımı oluyor! İhtiyaçlarınızı ve isteklerinizi anlayan ekibimiz, çözüm odaklı olarak çalışıyor. Bu sayede bütçenize uygun ve tam da istediğiniz gibi bir düğün töreni tasarlamak için hazırlıklara başlıyoruz.

Düğün töreninizi A’dan Z’ye eksiksiz kılmak için büyük bir özenle çalışıyor, isteklerinizin tümünü gerçekleştiriyoruz. Size özel tasarladığımız düğün konsepti ile göz kamaştıran bir şıklık yaratıyor, kendinizi prenses gibi hissedeceğiniz düğün töreni için çevre süslemeleri, karşılama masası, gelin yolu, nikâh töreni alanı ve ziyafet masalarını stilize ediyoruz. Şıklığı çok konuşulacak bu gecede konuklarınızı da en iyi şekilde ağırlıyor ihtiyaçlarınıza yönelik fotoğraf ve drone çekimleri, Kamera ve led ekran kurulumu, ses ve ışık-truss  sahne sistemleri ile dj ve orkestra temini  gibi hizmetleri tek çatı altında sunuyoruz.

Şirketimiz merkezi Amerika’da bulunan Uluslar Arası Profesyonel Düğün Planlayıcılar Derneği (AFWPİ)  ve Uluslar Arası Etkinlik Planlayıcılar Derneği (EPA) üyesi  olup ayrıca ISO 9001:2008 Hizmet Kalite Belgesi’ne sahiptir.

“Bilmelisiniz ki; bu gecenin yalnızca planlayıcısı olmuyor, Muazzam bir gecenin kurucusu olduğumuz kadar, düzen sağlayıcısı, zaman ve organizasyon yöneticisi de oluyoruz”

İstanbul Davet Organizasyon ayrıcalıklarını yaşamaya hazır olun!

Yapmanız gereken tek şey Profesyonel ekibimizle tanışmak; her türlü soru görüş ve önerileriniz için bize sayfanın alt kısmında yer alan iletişim formunu doldurarak veya online  WhatsApp’tan canlı destek hizmeti alabilirsiniz…

İletişime Geçin
“Size nasıl yardımcı olabilirim?” Online