Mezuniyet Töreni Organizasyonblank

Tüm Resmi ve Özel Okulların (Üniversite,Lise,Ortaokul,İlkögretim) Mezuniyet töreni organizasyon için ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri 20 yıllık tecrübemiz ve profesyonel kadromuzla A-Z’ye tek çatı altında uygun bütçe ve son teknolojik ekipman ve malzemeleri kullanarak bütçenize uygun mükemmel bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Peki neler yapıyoruz…

Lüks Ahşap Napolyon Sandalye

Mezuniyet Törenlerinizde istediğiniz renkte (Siyah, Beyaz, Gümüş, Altın) Lüks Ahşap Napolyon sandalyeleri davetli sayınıza göre özel kılıflarında ve minderleri ile birlikte temin ederek tören alanına nakliye hamaliye ve kurulum hizmeti veriyoruz.

Sahne ve Podyum Kurulum

2 mt x 1 mt Ebatlarında üzeri playwood kaplı alüminyum çerçeve ve ayaklardan oluşan birbirine kilitli sistemli istenilen ebatta yan yana birleştirilerek Profesyonel Sahne Kurulumu yapıyor farklı yükseklikteki alüminyum ayaklar sayesinde portatif tribün veya sahne olarak Merdivenli ve halı kaplı olarak kurmaktayız.

Ses Işık ve Truss Sistemleri

Profesyonel Ses Sistemleri (Electro Voise, RCF, Mackie, JBL, Yamaha, Pioneer, Shure, AKG) gibi Sürekli yenilenen son teknoloji ürünler kullanmaktayız. Ses Işık ve Görüntü Sistemlerinin istenilen yüksekliğe asılması için modüler alüminyum konstrüksiyon ihtiyaca göre 2-4-6 ayak truss sistemleri kurmaktayız. Yaratıcı çözümlerimiz. Cazip fiyat ve Mükemmeliyetçi kusursuz hizmet anlayışımızla hizmet veriyoruz.

Görüntü Sistemleri

Tören başlangıcından bitimine kadar Sahne Arkası ve Yan Kısımlara istenilen ebatta led ekran kurulumu yapıyor. Konuşmacı Görüntüsü, Slayt ve Sunumlar ile kamera çekimlerini profesyonel teknik ekip ve ekipmanlarımızla tören boyunca led ekrana aktarıyoruz.

Fotoğraf, Kamera, Jimj Jip ve Drone Çekimi

Alanında Uzman Ekibimiz ve Son Teknoloji Ekipmanlarımız ile 4K ve UHD kalitesinde Fotoğraf, Kamera, Jimj Jip ve SGHM Sertifikalı pilotlarımızla Mezuniyet töreni Boyunca havadan Drone Çekimi yapıyoruz.

Balon Bayrak Tela Süsleme Hizmeti

Okul Giriş Kapısından itibaren Tören Alanını , Törende kullanılacak Masa, Sandalye, podyum, konuşmacı kürsüsü, Giriş yoluna varana kadar; Konsept renklerde, Tül, Balon, Bayrak, Tela ve çiçeklerle töreninizi özenle hazırlıyoruz.

Yürüyüş Yolu Kırmızı Halı

Mezun Öğrencilerimizin okul çıkışından itibaren Full çiçekli tağ, kırmızı halı ve kenarlara 5 sağ 5 sol Ferforje çiçekler ile yürüyüş yolunu süslüyor Protokol ve velilerimizin önünden geçiş seremonilerini unutulmaz kılıyoruz.

Profesyonel Konfeti Makinası

Stadyum tipi CO2 Gazlı Profesyonel Konfeti Makinası ile mezun öğrencilerin keplerini havaya atmaları esnasında görsel bir şölene çeviriyoruz.

Dj Müzik ve Parti

Profesyonel DJ’lerimizle tören boyunca tören alanına giriş ve Sahneye çıkış müzikleri ile tören akışını koordine ediyor ve tören bitiminde güncel pop 80 ve 90 lar, Yerli ve Yapancı Disco Müziklerle öğrencilerimize unutamayacakları bir gece yaşatıyoruz.

Kokteyl Organizasyonu

Davetlilerimize törenin başlamasından 1 saat öncesinde Profesyonel ve eğitimli ekiplerimizce size özel menü seçenekleri ile estetik bir sunumla görsel ve lezzet zenginliğini mükemmel bir sunumla bütünleştirip, Hijyenik şartlarda, kokteyl hizmeti veriyoruz.

Karşılama, Servis Personeli

Tören Alanı girişinde davetlilerimizi karşılayan Host ve hosteslerimiz; Töreninizi yönlendirecek planladığınız şekilde ilerlemesini sağlayacak süpervizör personel hizmeti sağlamaktayız.

Ajans Hizmetleri

Davetiye, Mezuniyet Belgesi, Flama, Kokart, Plaket gibi her türlü basılı, görsel ve işitsel medya ve mecraya ihtiyaç duyduğunuz her noktada sizlere hizmet veriyoruz.

İletişime Geçin
“Size nasıl yardımcı olabilirim?” Online