Hizmetlerimiz

Temel Atma Töreni Organizasyonu

blank

Tüm Resmi ve Özel kurumların Temel atma töreni organizasyonlarında ihtiyaç duyduğu her noktada 20 yıllık tecrübemiz ve profesyonel kadromuzla A-Z’ye tek çatı altında tüm hizmetleri; yaratıcı çözümlerimiz uygun bütçe ve son teknolojik ekipman ve malzemeleri kullanarak mükemmel bir şekilde gerçekleştiriyor ihtiyacınız doğrultusunda, mimari tasarım ve uygulama hizmetlerimiz ile de 7/24 hizmetinizdeyiz.

Organizasyon Ekipmanları

Bistro Masa, Kokteyl Masası, Napolyon Sandalye, Yürüyüş yolu, Konuşmacı kürsüsü, Kırmızı veya Turkuaz halı, Konfeti Makinesi gibi tüm ekipmanları ihtiyaçlarınız doğrultusunda temin ederek tören alanına nakliye hamaliye ve kurulum hizmeti veriyoruz.

Sahne ve Podyum Kurulum

2 mt x 1 mt Ebatlarında üzeri playwood kaplı alüminyum çerçeve ve ayaklardan oluşan birbirine kilitli sistemli istenilen ebatta yan yana birleştirilerek Profesyonel Sahne Kurulumu yapıyor farklı yükseklikteki alüminyum ayaklar sayesinde portatif trübün  veya podyum olarak Merdivenli ve halı kaplı olarak kurmaktayız.

Ses Işık ve Truss Sistemleri

Profesyonel Ses Sistemleri (Electro Voise, RCF, Mackie, JBL, Yamaha, Pioneer, Shure, AKG) gibi Sürekli yenilenen son teknoloji ürünler kullanmaktayız. Ses Işık ve Görüntü Sistemlerinin istenilen yüksekliğe asılması için modüler alüminyum konstrüksiyon ihtiyaca göre 2-4-6 ayak truss sistemleri kurmaktayız. Yaratıcı çözümlerimiz. Cazip fiyat ve Mükemmeliyetçi kusursuz hizmet anlayışımızla hizmet veriyoruz.

Profesyonel Dj’lerimizle tören akışını törenin başlangıcından bitişine kadar koordine ediyoruz.

Görüntü Sistemleri

Tören başlangıcından bitimine kadar Sahne Arkası ve Yan Kısımlara istenilen ebatta led ekran kurulumu yapıyor. Konuşmacı Görüntüsü, Slayt ve Sunumlar ile kamera çekimlerini profesyonel teknik ekip ve ekipmanlarımızla tören boyunca led ekrana aktarıyoruz.

Fotoğraf, Kamera, Jimj Jip ve Drone Çekimi

Alanında Uzman Ekibimiz ve Son Teknoloji Ekipmanlarımız ile 4K ve UHD kalitesinde Fotoğraf, Kamera, Jimj Jip ve SGHM Sertifikalı pilotlarımızla tören Boyunca havadan Drone Çekimi yapıyoruz.

Süsleme Hizmeti

Tören Alanının girişinden, Törende kullanılacak Masa, Sandalye, podyum, konuşmacı kürsüsü, Giriş yoluna varana kadar; Konsept renklerde, Tül, Balon, Bayrak, Tela ve çiçeklerle töreninizi özenle hazırlıyoruz.

Kokteyl Organizasyonu

Profesyonel ve eğitimli ekip ile ilerleyen teknolojinin ürünü olan ekipmanlarda kullanarak; size özel menü seçenekleri ile ürünleri lezzetli bir şeklide hazırlamanın yanında, Müşterilerimizin Kurumsal Kimliklerini ön plana çıkartarak estetik bir sunumla yemeklerin görsel ve lezzet zenginliğini mükemmel bir sunumla bütünleştirip, her bir ikramı kendi içinde bir şölene dönüştürüyoruz.

Her yerde her koşulda siz değerli müşterilerimizin isteklerine ve kalite hizmet standartlarına uygun, Hijyenik şartlarda,  istenilen zamanda, Kaliteli servis anlayışıyla, müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktayız.

Karşılama, Servis Personeli

Tören Alanı girişinde davetlilerimiz i karşılayan Host ve hosteslerimiz; Töreninizi yönlendirecek planladığınız şekilde ilerlemesini sağlayacak süpervizör personelleri, Yiyecek ve içecek dağıtım personeli hizmeti sağlamaktayız.

Ajans Hizmetleri

İhtiyaçlarınıza göre Yaratıcı fikirler, farklı çözümler sunan dinamik ekibimizle

Her türlü basılı, görsel ve işitsel medya ve mecraya ihtiyaç duyduğunuz her noktada sizlere hizmet veriyoruz.

İletişime Geçin
“Size nasıl yardımcı olabilirim?” Online