blank

Celal KENÇ

Kimimize göre hobi, kimimize göre ise bir yaşam biçimi. Ama neredeyse hepimizin sürekli iç içe olduğu bir sanat dalı fotoğrafçılık…

Bazen bir vesikalık için, bazen en güzel anlarınızı daima yaşatmak umuduyla, bazen geçmişi anımsamak için, kısaca her an fotoğrafa ve videoya   ihtiyaç duymuyor muyuz ?

Kimimiz bununla da yetinmiyor, fotoğraf çekmek için çeşitli turlar düzenliyor, sürekli omuzunda fotoğraf makinesi ve video kamera  ile geziyor ve bazı anları, ilginç kareleri anında görüntüleyerek sonsuza doğru taşıyor.

Tamamen eğitimli ve profesyonel kadrosu, çağdaş fotoğraf ve video teknikleri, üstün kalite anlayışı ve güleryüzlülüğü ile görDÜĞÜNgibi  anılarınızı sonsuza taşımak için çalışıyor. Bizler o kareleri geleceğe taşımak için sizleri bekliyoruz.

GSM:+9 0532 4072781

phone:+9 0212 2827388
maiL : celalkenc@gmail.com

Elizabeth’s Skills

Bride's Bouquet
0%
Bridesmaids' Bouquetes
0%
Corsages
0%
Boutonnieres
0%
Gülseren & Sabi

Her şey mükemmeldi. Eksik yok , fazla extra güzel detaylar vardı . Çok zamanımız olmamasına rağmen, işinizde gösterdiğiniz titizlik, özveri, hassasiyet ve şıklık için tekrar tekrar teşekkür ederiz.


Gülseren & Sabi
27 Temmuz 2019
Özge & Ege

Profesyonel yaklaşımları ve Pozitif tutumlarıyla çok başarılı bir organizasyon firması İstanbul Davet Organizasyon. Dügünümüzde herşey mükemmeldi. Ali beye ve ekibine teşekkür ederiz. Iyiki onlarla çalışmışız.


Özge & Ege
3 Ağustos 2019
Işın & Orçun

Her şey istediğimiz gibiydi, üstelik alışılmışın dışında bir konsept olarak deniz konsepti istemiş olmamıza rağmen kendileri zoru başardılar. Masa süslerinden gelin yoluna, ağaç süslemelerinden nikâh masasına kadar her şey çok şıktı. Herkese tavsiye ederiz....


Işın & Orçun
2 Ağustos 2014
“Size nasıl yardımcı olabilirim?” Online