blank

Alperen Berkay ORAL

2000 İstanbul doğumludur. İstanbul Cerrahpaşa Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Kimya Mühendisliği Bölümü öğrenimi devam etmektedir. İstanbul Davet Organizasyon firmamızda etkinlik yönetimi  Supervisor olarak görev almaktadır.  Kişisel ve Kurumsal  davet organizasyonlarınızda Talep, Bütçe ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda  Organizasyon senaryosundan, tasarım aşamasına, yer seçiminden kuruluma, etkinlik yönetiminden süreç sonunda ayrıntılı raporlamaya ve nitelikli personel ihtiyacınıza kadar en ince detayları düşünerek planlayıp, yürütüyor ve size tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacağımız bir hizmet sunmaktadır.

Üniversite öğrencilerine, eğitimlerinde katkıda bulunacak part-time iş olanakları sağlamak ve Gala gecesi, Bayi toplantısı, Lansman, Düğün Organizasyonları, Nişan Organizasyonları, Sünnet Düğünü Organizasyonları, barmitzwa töreni,  Şirket Etkinlikleri ve Fuar gibi kurumsal ve bireysel organizasyonlarınızda personel desteği sağlıyoruz.

Biliyoruz ki hayata geçen tüm etkinlik ve organizasyonlarda bizi karşılayan o güler yüz en değerlisi. Bu nedenle de her etkinlik ve organizasyonlarınızda genç ve dinamik sürekli gelişen ve öğrenen organizasyon yapısı içerisinde yenilikçi çözümler üreten, yaratıcı ekip ruhunu, takım çalışmasıyla bütünleştiren farkı fark yaratarak gösteren hizmet anlayışı gösteren güler yüzlü ekibimizle yanınızdayız.

phone: +90 (535)2282258
mail: alperen.oral@istanbuldavet.com

“Size nasıl yardımcı olabilirim?” Online