Vintage Rustic Konsept Düğün Organizasyonblank

Romantik, eskiye özlem duyan nostalji seven bir ruhunuz ve geçmişe özlem duyan bir kişiliğiniz, eski eşyalara hayran olan ve bunu tarzına yansıtan bir gelinseniz klasik düğün konseptinden farklı bir düğün ; “Vintage Düğün” teması tam size göre…

Öncelikle şu terimleri açıklayalım… Antika, vintage, retro ve rustik… Aralarındaki farklılıklar şöyle:

Antika; 1920’ler öncesinden kalan / Vintage; 1920 ve 1980 yılları arası için / Retro; bir döneme ait çizgilerden esinlenerek günümüzde hayata geçirinlen / Rustik: köy evi veya görünüşü veren; kırsal.

Düğününüzü eskiye esinlenerek yapacaksanız, vintage tarzda veya kırsal alanda rüstik tarzda organize edebilir ve ikisini bir araya da getirebilirsiniz…

Vintage “geçmişin modasına ait” anlamına gelen genel bir tanımdır. Vintage temalı düğün modası asla geçmez. Klasiktir ve her zaman davetlileri etkiler Vintage düğün konseptini uygulamaya karar verdiyseniz; “Vintage Düğün” temalı düğünler planlıyoruz.

Vintage tarzda düğünlere vintage davetiyeler yakışır. Çiçekli ve kuşlu desenler, veya vintage tarzda çekilmiş fotoğraflarınızı kraft kağıda bastırıp davetiyenizi, Menü kartlarınızı,  Masa Numarası ve Teşekkür kartlarınızı konsepte uygun tasarlıyor dantellerle, kurdelelerle veya urgan ipiyle süslüyoruz.

Düğün mekânında girişe ahşap şövalye üzerinde isimlerinizin bulunduğu ahşap çerçeveli kara tahta üzerine tebeşirle yazılmış hoş geldiniz panosu ve çiçekli eski şarap fıçısı arkasında hosteslerimizle misafirlerinizi karşılıyoruz. Giriş yanına koyduğumuz ahşap rüstik hasır ipli pano üzerinde siyah beyaz resimleriniz ile tanışmanızdan bugüne misafirlerinize anılarınızı paylaşıyoruz. Ahşap mumluklar. Eski görünümlü ferforje kuş kafesleri, antika görünümlü mumluklar ile giriş yolunu, çevreyi hasır ipli edison ampüller pembe -şeftali veya keten renkli japon fenerleri ile süslüyoruz. Masalar ahşap, Sandalyeler ahşap olup masa örtülerini bej rengi dantel veya keten rengi .seciyoruz. ayrıca anlaşmalı olduğumuz klasik araç kiralama firmasından konsepte uygun araç temin ediyoruz.

Hayalimdeki vintage düğünü tam anlamıyla gerçekleştirmek istiyorum ve her şey mükemmel olsun  diyorsanız bizimle iletişime geçin; Düşlerinizi gerçeğe dönüştürelim.!

I am Testimonial text 1. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Default Name

Text block 2, lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Unde, earum, impedit, veniam quam eaque deserunt tempore praesentium possimus rerum non neque cumque?

Text block 3 lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Ullam, expedita.

Web Developer, Link

Just make sure you research about the subjects you are searching for so you can correctly analyze affordable-papers.net and understand the different concepts you find.

Add Comment

“Size nasıl yardımcı olabilirim?” Online